HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Orges SERJANI

Personal data

Picture of Orges SERJANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Orges SERJANI
Player Position:Mesfushor

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Dinamo------------
Kategoria 1 2011-12Vlora----11------
Kategoria 1 2010-11Vlora22----------
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari------------
Career Total22--11------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12VloraMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11VloraMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMesfushor