HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 26 - E diel, 19. Mars 2017 - 16:00 h

LuftetariTirana
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 19 Mars 2017
Match Time :16:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi LUFTETARI
Match referee(s):Juxhin XHAJA, Olsid FERATAJ, Dojando MYFTARI, Gerard QIRICI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Gol
 • 58' : Eri LAMCJA ( 1 )
 • 72' : Dejvi BREGU ( 1 )
 • 91' : Moktar CISSE ( 1 )
Karton i verdhe
 • 30' : Dejvi BREGU ( 1 )
 • 34' : Vangjel ZGURO ( 1 )
 • 37' : Eduard RROCA ( 1 )
 • 93' : Shkelzen RUCI ( 1 )
 • 59' : Olsi TEQJA ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
 • 75' : Vangjel ZGURO ( 1 )