HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 01 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kategoria e pare
Kategoria e Pare/ Lushnja-Partizani nga feste kthehet ne nje konfrontim mes tifozërive
nga AlbaniaSoccer    E diel, 12 Maj 2013 22:28    pdfShtypEmail
lushnja_konfrontime1Duhej të ishte vetëm festë, por ndeshja mes Lushnjës dhe Partizanit, e fundit e sezonit, ka degjeneruar në konfrontime mes tifozërish. Tifozët e Partizanit, të shumtë në numër në...
Lexo ma...
 
Partizani/ Lulzim Sallaku kanidon per deputet
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 08 Maj 2013 07:07    pdfShtypEmail
lulzim_sallakuVjen nga biznesi dhe vitin e fundit edhe nga sporti, por Lulzim Sallaku mendon se mund t’i japë një mandat PR-së në Qarkun e Beratit, teksa është i pari në listë.

“Nuk është risi...
Lexo ma...
 
Partizani / Trajneri Lika kerkon Herby Fortunat per sulmin
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 08 Maj 2013 05:47    pdfShtypEmail
besa-bylissHasan Lika do me cdo kusht ne skuader sulmuesin e Tiranes. Herbi Fortunat nuk po luan te bardheblute dhe Partizani eshte gati ta paguaj per nje kontrate me ta. Fortunat e ka pelqyer kete ide dhe mund...
Lexo ma...
 
Partizani / Pezullohet pa afat Bledar Devolli
nga AlbaniaSoccer    E martë, 07 Maj 2013 04:27    pdfShtypEmail
bledasr_devolliGrushtat ne pushimin e ndeshjes mes Partizanti dhe Beselidhjes kane denuar Bledar Devollin. Mesfushori veteran u perplas fizikisht me shokun e tij te skuadres Malo dhe drejtuesit e klubit kane bere...
Lexo ma...
 
Kategoria e Dyte/ Albpetroli Kampion i Kategorise se Dyte
nga Albaniassocer    E shtunë, 04 Maj 2013 14:39    pdfShtypEmail
fshf_logoFinalja e Kampionatit Kombetar te Kategorise se Dyte midis Albetrolit dhe Velecikut eshte zhviluar ne stadiumin "Niko Dovana" te qyteit te Durresit. Skuadra e Albetrolit ka treguar nje nivel me te...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL