HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 01 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kategoria e pare
Kategoria 1/ Luftëtari prek fundin e tabeles
nga AlbaniaSoccer    E diel, 10 Nentor 2013 01:00    pdfShtypEmail
kategoria1 apolonia elbasaniPër të parën herë në historinë e futbollit të klubit Luftëtari, prek vëndin e fundit e rënditjes në kampionatin e kategorisë së parë. Një humbje me rezultat të pastër në Pukë...
Lexo ma...
 
Kategoria e Pare/ Fiton Dinamo, surprizon Apolonia
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 09 Nentor 2013 20:29    pdfShtypEmail
DinamoNe javen e 10-te kane spikatur rezultatet pozitive nga skuadrat e kreut te tabeles. Spikat fitorja e Dinamos me Burrelin ne Tirane dhe surpriza e madhe qe Apolonia ka bere ne Pogradec ne ndeshjen...
Lexo ma...
 
Kategoria 1/ Udhëheq Elbasani, surprizë e Himares ne Kamez
nga AlbaniaSoccer    E diel, 03 Nentor 2013 08:13    pdfShtypEmail
kategoria1 apolonia elbasaniSupriza me e kendeshme e javes se 9-te te Kategorise 1 ka qene fitorja ne transfertw e Himares ne Kamez. U duk se ndeshja ishte e lehte per kamzalinjte, por nga menyra se si u zhvillua loja...
Lexo ma...
 
Kategoria Superiore/ Besa – Tirana 1-0
nga AlbaniaSoccer    E diel, 27 Tetor 2013 16:18    pdfShtypEmail
besa-tiranaNe ndeshjen e luajtur ne Kavaje, Besa ka rilindur duke gjetur tre pike te cmuara. Tirana megjithe ndryshimet ne pankine nuk ka gjetur ndryshime ne loje. Golin e fitores e ka shenuar Bernard Berisha...
Lexo ma...
 
Kategoria 1/ Elbasani kryeson i vetëm!
nga AlbaniaSoccer    E diel, 27 Tetor 2013 00:17    pdfShtypEmail
kategoria1 apolonia elbasaniJava e tete e kategorise se pare, sollen ndryshime ne kreun e tabeles. Pas fitores se arritur ne transferten e Pukes ndaj Vlelecikut, skuadra elabasanase e sheh vehten ne krye te renditjes me 20...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL