HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 29 Mars 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Maqedonia
Objektivat e reja te Dzemailit
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 15 Prill 2010 15:44    pdfShtypEmail
DZEMAILIMesfushori eshte gati te rikthehet ne fushat e blerta pas demtimit."Ndihem mire dhe po punoj bashke me shoket e ekipit per te rigjetur formen me te mire fizike.Dite pas dite ndjehem me mire dhe jam...
Lexo ma...
 
Renova rrëmben gjithçka në futbollin maqedonas
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 30 Dhjetor 2009 04:15    pdfShtypEmail
renova_fituesFederata e Futbollit të Maqedonisë (FFM) shpalli më të mirët për 2009-n, ku Renova rrëmben gjithçka në futbollin maqedonas. Skuadra më e suksesshme sipas FFM-së është shpallur Renova...
Lexo ma...
 
UEFA - Klube shqiptare nen hetim
nga AlbaniaSoccer    E martë, 29 Shtator 2009 11:51    pdfShtypEmail
uefa_logo1_703796564UEFA dhe Komisioni i Disiplines prane saj, kane ngritur nje grup hetimor per te shqyrtuar disa ndeshje te luajtura ne Kupat e Evropes ne takimet e tureve te para, eliminatore dhe paraeliminatore...
Lexo ma...
 
Fitore te rendesishme per skuadrat shqiptare
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 31 Gusht 2009 05:33    pdfShtypEmail
liga_maqedonisDiten e djele jane luajtur dy takimet e prapambetura te Javes se
4-rt te Liges se Maqedonise. ne te dyja keto takime ishin te
angazhuara dy skuadrat shqiptare renova dhe Slloga J. renova u...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL