HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ardian Cuculli firmos me Shkendine
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 26 Gusht 2009 09:53   pdfShtypEmail

ardian_cuculiMbrojtësi nga Tetova, Ardian Cuculli, gjatë ditës së hënë është takuar me drejtuesit e Shkëndijës, me çrrastë ka nënshkruar edhe marrëveshje ku gjatë muajve të ardhshëm do të jetë pjesë e këtij ekipi. Këtë lajm e konfirmon edhe drejtori sportiv i "kuqezinjve", Idriz Ibishi. "Me Cuculin jemi marr vesh shumë shpejt dhe të them të drejtën jemi shumë të kënaqur me këtë përforcim. Ky lojtar do të përforcon mbrojtjen tonë, kurse i njëjti do të qëndroj te ne deri në atë moment kur do të gjej ndonjë angazhim ma të mirë. Nëse kjo ndodh atëherë ne nuk do ti bëjmë asnjë problem për dokumentacion", pohoi Ibishi.

Avdyl Salihu


busy
komente