HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 05 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Raiffeisen Superliga e Kosoves
Raiffeisen Superliga/ Prishtina fitoi në Gjakovë, Trepça’89 dështoi në Kizhnicë
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 06 Maj 2013 15:43    pdfShtypEmail
Prishtina-liriaTe shtunen janë zhvilluar tri ndeshje në kuadër të javës së 28-të në Raiffeisen Superligë. Skuadra kryesuese e renditjes, Prishtina, ka bërë një hap të madh drejt kurorëzimit me...
Lexo ma...
 
Raiffeisen Superliga/ Prishtina fitoi në Vushtrri, Trepça’89 shkëputi një pikë në Gjakovë
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 24 Prill 2013 22:16    pdfShtypEmail
prishtina.jpg3Sot janë zhvilluar katër ndeshje në kuadër të javës së 26-të në Raiffeisen Superligën e Kosovës në futboll. Skuadra lidere e renditjes, Prishtina, ka shënuar fitore të rëndësishme...
Lexo ma...
 
Raiffeisen Superliga/ Prishtina e Trepça’89 vazhduan me fitore, Besa këndellet kundër Hysit
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 22 Prill 2013 14:12    pdfShtypEmail
raiffasen_superliga_KosovesDje  janë zhvilluar pesë ndeshje në kuadër të javës së 25-të në Raiffeisen Superligë. Prishtina dhe Trepça’89, të cilat po luftojnë për titullin e kampionit kanë shënuar fitoret...
Lexo ma...
 
Raiffeisen Superliga/ Prishtina dhe Trepça’89 fituan si mysafire
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 15 Prill 2013 13:08    pdfShtypEmail
Prishtina-liriaPrishtina dhe Trepça’89 kanë shënuar fitore si mysafire në kuadër të javës së 24-t në Raiffeisen Superligë. Prishtina arkëtoi tri pikë në Merdar, duke e mposhtur Hysin, me rezultat...
Lexo ma...
 
Raiffeisen Superliga/ Barazime në Mitrovicë dhe Gjakovë
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 25 Mars 2013 23:33    pdfShtypEmail
TrepcaDy ndeshjet e fundit të javës së 20-të në Raiffeisen Superligë, që u zhvilluan, sot, në Mitrovicë e Gjakovë, janë mbyllur pa fitues. Trepça ka barazuar para tifozëve të vet në duel...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL