HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 05 Dhjetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

Topics in Category: Kampionati i Kosoves

24 Repliesemo
Topic started 9 years 3 months agoby SPORTIKOMBETAR
64.1k Views
0 Repliesemo5886 Views
0 Repliesemo4822 Views
1 Repliesemo
Topic started 9 years 7 months agoby SPORTIKOMBETAR
5989 Views
0 Repliesemo4830 Views
1 Repliesemo5398 Views
1 Repliesemo4769 Views
0 Repliesemo3908 Views
0 Repliesemo4173 Views
0 Repliesemo4569 Views
3 Repliesemo6071 Views
0 Repliesemo4038 Views
6 Repliesemo
Topic started 10 years 1 month agoby SPORTIKOMBETAR
15.8k Views
0 Repliesemo4220 Views
0 Repliesemo3902 Views
0 Repliesemo4121 Views
0 Repliesemo4125 Views
0 Repliesemo3948 Views
0 Repliesemo3851 Views
0 Repliesemo3830 Views
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.114 seconds