HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 13

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 139 years 9 months ago#78

Java e 13-te 30-31.10.2010
Ferizaj - Ballkani 2:1
Trepça - Trepça'89 3:1
KEK-u - Drenica 3:1
Hysi - Prishtina 0:1
Besa - Liria 2:2
Vëllaznimi - Flamurtari 2:1

Nr TABELA N F B H Golat P-M Piket
1. Prishtina 13 8 3 2 22:11 11 27
2. Hysi 13 7 2 4 28:16 12 23
3. Besa 13 6 3 4 25:15 10 21
4. Liria 13 5 4 4 23:19 4 19
5. Trepça 13 5 4 4 17:16 1 19
6. Trepça'89 13 5 3 5 16:16 0 18
7. KEK-u 13 5 3 5 15:17 -2 18
8. Vëllaznimi 13 4 4 5 16:18 -2 16
9. Ballkani 13 3 5 5 16:20 -4 14
10. Flamurtari 13 3 5 5 16:22 -6 14
11. Drenica 13 4 2 7 10:17 -7 14
12. Ferizaj 13 2 4 7 13:30 -17 10
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.123 seconds