HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi EURO 2016 - France 2016
Team Info - Armenia
Armenia
Address:Armenia, Football Federation of ArmeniaKhanjyan Street 27 0010 YEREVAN, , 0010 YEREVAN, Armenia, Republic of 
Telephone:+374 10 56 88 83
Fax:+374 10 54 71 73
E-Mail: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa
Club Name:Armenia
Team Name:Armenia
Short Name:ARM

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2016 Kualifikimet - Kampionat Evropia 5 8 2 0/2/6 5:14 29