HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 07 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018
Match Schedule for SpanjeIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
105.09.201622:45 hSpanje - Lihtenshtein8-0thumbs_up.png
206.10.201622:45 hItali - Spanje1-1draw.png
309.10.201622:45 hShqiperi - Spanje0-2thumbs_up.png
412.11.201622:45 hSpanje - Maqedoni4-0thumbs_up.png
524.03.201722:45 hSpanje - Izrael4-1thumbs_up.png
611.06.201722:45 hMaqedoni - Spanje1-2thumbs_up.png
702.09.201722:45 hSpanje - Itali3-0thumbs_up.png
805.09.201722:45 hLihtenshtein - Spanje0-8thumbs_up.png
906.10.201722:45 hSpanje - Shqiperi3-0thumbs_up.png
1009.10.201722:45 hIzrael - Spanje0-1thumbs_up.png