HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018
Club information Izrael
CLUB EMBLEM - Izrael
Address:
Izrael,
The Israel Football AssociationRamat Gan Stadium 299, Aba Hilell Street P.O. Box 3591 52134 RAMAT ,
,
,
Israel, State of Israel, State of 
Phone:+972 3 617 1500Fax:+972 3 570 2044Email: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa Website club:http://www.football.org.ilFounded:1928
 
Google maps
Directions from:
 
Teams of this club
Izrael (IZR) Izrael U-21 (Iz21)