HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Video

Europa League/ Kukesi 3 - 2 Sarajevo | Highlights | 18.07.2013

Mund ta shikoni videon pas  sec

fatjon » 12pm - July 19, 2013
Kukesi [3 - 2] FK Sarajevo24' [1 - 0] Hoxha 32' [1 - 1] Popovic (o.g.) 33' [1 - 2] O. Todorovic 45' [2 - 2] Popovic 58' [3 - 2] AlmucaStadion: Qemal Stafa, Tirana; Gledalaca: 4 000; Sudija: Adrien Jaccottet; Strijelci: Hoxha 24', Popović ag 32', Todorović 33', Popović 45+1, Allmuca 58'; Žuti kartoni: Peqini (Kukesi), Tadejević, Suljić, Melunović (Sarajevo)Kukes: Halili, Brahja, Malacarne, Peqini, Malota, Progni, Allmuca, Alikaj (Mziu 90, minuta), Karabeci, Popović (Malindi 75. minuta), Hoxha (Manuka 79. minuta)Sarajevo: Bandovićć, Radulović, Tatomirović, Tadejević, Dupovac, Haurdić, Todorović (Šunjavarić 72. minuta), Džakmić, Cimirot, Suljić, Melunović
Rating: 0.0 (0 Votes)

Video Comments


busy