HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
Match Schedule for PogradeciIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.09.201618:00 hBylis - Pogradeci2-1thumbs_down.png
201.10.201616:30 hPogradeci - Sopoti1-0thumbs_up.png
326.09.201516:00 hApolonia - Pogradeci2-2draw.png
415.10.201616:00 hShkumbini - Pogradeci1-0thumbs_down.png
522.10.201616:00 hPogradeci - Tomori0-0draw.png
630.10.201616:00 hTurbina - Pogradeci0-0draw.png
705.11.201616:00 hPogradeci - Dinamo1-0thumbs_up.png
823.11.201616:00 hElbasani - Pogradeci2-1thumbs_down.png
918.11.201616:00 hPogradeci - Lushnja3-3draw.png
1026.11.201616:00 hPogradeci - Bylis0-2thumbs_down.png
1103.12.201616:00 hSopoti - Pogradeci2-2draw.png
1212.12.201615:00 hPogradeci - Apolonia0-1thumbs_down.png
1317.12.201616:00 hPogradeci - Shkumbini2-0thumbs_up.png
1403.02.201716:00 hTomori - Pogradeci0-1thumbs_up.png
1511.02.201716:00 hPogradeci - Turbina3-0thumbs_up.png
1617.02.201716:00 hDinamo - Pogradeci0-1thumbs_up.png
1725.02.201716:00 hPogradeci - Elbasani2-1thumbs_up.png
1804.03.201716:00 hLushnja - Pogradeci0-1thumbs_up.png