HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
Match Schedule for DRITAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
116.08.201417:30 hKOSOVA(V) - DRITA0-1thumbs_up.png
224.08.201417:30 hDRITA - VELLAZNIMI0-0draw.png
331.08.201417:30 hTREPCA - DRITA2-1thumbs_down.png
403.09.201417:30 hDRITA - FERIZAJ3-0thumbs_up.png
512.09.201417:30 hDRENICA - DRITA5-0thumbs_down.png
621.09.201417:30 hTREPCA 89 - DRITA3-0thumbs_down.png
726.09.201417:30 hDRITA - HAJVALIA1-2thumbs_down.png
803.10.201417:30 hKF ISTOGU - DRITA1-1draw.png
908.10.201417:30 hDRITA - BESA1-1draw.png
1015.10.201417:30 hPRISHTINA - DRITA2-0thumbs_down.png
1119.10.201416:00 hDRITA - FERONIKELI1-3thumbs_down.png
1224.10.201417:30 hDRITA - KOSOVA(V)1-0thumbs_up.png
1302.11.201417:30 hVELLAZNIMI - DRITA1-0thumbs_down.png
1409.11.201415:00 hDRITA - TREPCA0-0draw.png
1516.11.201417:30 hFERIZAJ - DRITA0-0draw.png
1622.12.201417:30 hDRITA - DRENICA4-0thumbs_up.png
1727.02.201515:00 hDRITA - TREPCA 893-2thumbs_up.png
1816.03.201517:00 hHAJVALIA - DRITA2-1thumbs_down.png
1922.03.201515:00 hDRITA - KF ISTOGU0-0draw.png
2031.03.201515:00 hBESA - DRITA1-0thumbs_down.png
2105.04.201515:00 hDRITA - PRISHTINA1-1draw.png
2211.04.201516:00 hFERONIKELI - DRITA1-0thumbs_down.png
2317.04.201516:00 hHAJVALIA - DRITA2-1thumbs_down.png
2426.04.201515:30 hDRITA - BESA0-1thumbs_down.png
2530.04.201516:00 hPRISHTINA - DRITA1-0thumbs_down.png
2602.05.201516:00 hDRITA - FERONIKELI1-0thumbs_up.png
2710.05.201516:00 hVELLAZNIMI - DRITA1-1draw.png
2813.05.201517:00 hDRITA - KF ISTOGU2-1thumbs_up.png
2916.05.201517:00 hDRENICA - DRITA0-0draw.png
3024.05.201518:00 hFERIZAJ - DRITA-