HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2015-16
Rezultatet - Java 22

E shtunë, 11.04.2015 - 22. Java
Grupi A18:00 hBesaBeselidhja0 - 2 
Grupi A18:00 hBurreliKastrioti2 - 2 
Grupi A18:00 hErzeniMamurras1 - 2 
Grupi A18:00 hIliriaAda3 - 0 
Grupi A18:00 hKamzaKorabi3 - 4 
Grupi B18:00 hButrintiTurbina0 - 0 
Grupi B18:00 hDinamoLuftetari0 - 4 
Grupi B18:00 hLushnjaElbasani2 - 3 
Grupi B18:00 hShkumbiniApolonia1 - 1 
Grupi B18:00 hSopotiPogradeci0 - 2