HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 07 Korrik 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
Rezultatet - Turi i Dyte - Kthimi (04.11.2015 - 15.11.2015)

E mërkurë, 04.11.2015 - 4. Java
 16:00 hVllazniaApolonia2 - 1 
 16:00 hPartizaniLushnja3 - 0 
 16:00 hLaciBylis3 - 2 
 16:00 hKukësiIliria3 - 1 
 16:00 hTiranaKastrioti2 - 1 
 16:00 hFlamurtariTerbuni5 - 0 
 16:00 hTeutaKamza3 - 0 
E diel, 15.11.2015 - 4. Java
 15:00 hSkenderbeuSopoti2 - 0