HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
Rezultatet - Turi i Pare - Kthimi (30.09.2015)

E martë, 29.09.2015 - 2. Java
 17:30 hPartizaniKorabi0 - 2 
 17:30 hTiranaErzeni3 - 0 
E mërkurë, 30.09.2015 - 2. Java
 17:30 hApoloniaShkumbini1 - 0 
 17:30 hMamurrasIliria0 - 2 
 17:30 hFlamurtariOriku3 - 2 
 17:30 hBylisDinamo6 - 0 
 17:30 hButrintiSopoti2 - 0 
 17:30 hVllazniaPogradeci4 - 0 
 17:30 hKukësiNaftetari4 - 1 (OT 4 - 1)Has match summary
 17:30 hTeutaAda6 - 1 
 17:30 hLaciBesa1 - 1 
 17:30 hElbasaniKamza1 - 1 
 17:30 hTerbuniBurreli2 - 0 
 17:30 hLushnjaLuftetari3 - 0 
 17:30 hBeselidhjaKastrioti2 - 1 
E premte, 09.10.2015 - 2. Java
 17:30 hSkenderbeuTomori2 - 0