HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
Rezultatet - Turi i Pare - Vajtje (16.09.2015)

E diel, 06.09.2015 - 1. Java
 19:00 hTomoriSkenderbeu0 - 3 
E mërkurë, 16.09.2015 - 1. Java
 16:00 hKorabiPartizani0 - 5 
 18:00 hShkumbiniApolonia2 - 2 
 18:00 hNaftetariKukësi3 - 1 
 18:00 hAdaTeuta1 - 5 
 18:00 hBesaLaci1 - 3 
 18:00 hKamzaElbasani4 - 2 
 18:00 hErzeniTirana0 - 1 
 18:00 hBurreliTerbuni0 - 0 
 18:00 hLuftetariLushnja0 - 1 
 18:00 hKastriotiBeselidhja1 - 0 
 18:00 hIliriaMamurras1 - 0 
 18:00 hOrikuFlamurtari1 - 2 
 18:00 hDinamoBylis0 - 1 
 18:00 hSopotiButrinti5 - 0 
 18:00 hPogradeciVllaznia1 - 1