HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 25 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Burhan EMERLLAHU

Personal data

Picture of Burhan EMERLLAHU
Name:Burhan EMERLLAHU
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday August 31FlamurtarivsLaci1011-1-----
Monday September 17LacivsKastrioti1001-------
Monday September 24SkenderbeuvsLaci100--------
Sunday October 07VllazniavsLaci101--------
Sunday December 02TiranavsLaci010--------
Friday March 01LacivsSkenderbeu100--------
Saturday April 27LacivsShkumbini101--------
Friday May 10LacivsTirana100--------
Games total7132-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Laci44-14-1-----
Kupa e Shqiperise 2012-2013Laci11----------
Kategoria Superiore 2011-12Laci1010-25-2---1-
Career Total1515-39-3---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13LaciSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciSulmues