HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 12 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Feim STATOVCI

Personal data

Picture of Feim STATOVCI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Feim STATOVCI
Birthday (Age):09. Dhjetor 1988 (32)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday August 15PRISHTINAvsTREPCA100------
Saturday August 22LIRIAvsPRISHTINA100------
Sunday August 30PRISHTINAvsKOSOVA(V)100--1---
Wednesday September 02FERIZAJvsPRISHTINA100------
Saturday September 05PRISHTINAvsKEK-U100------
Sunday September 13FLAMURTARIvsPRISHTINA100------
Wednesday September 23DRENICAvsPRISHTINA010------
Sunday September 27PRISHTINAvsVELLAZNIMI100------
Sunday March 14BESAvsPRISHTINA100------
Games total810--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA44----1---
Career Total44----1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPortier