HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Altin MALLUTA

Personal data

Picture of Altin MALLUTA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Altin MALLUTA
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PogradecivsTurbina100--1-----
Wednesday September 02TurbinavsLushnja100--------
Saturday September 12ElbasanivsTurbina101--------
Saturday September 19TurbinavsBurreli101--------
Saturday September 26MemaliajvsTurbina010--------
Saturday October 03TurbinavsSkrapari010--------
Saturday October 24TurbinavsSopoti100--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina101--1-----
Saturday November 07TurbinavsBylis100--1-----
Saturday November 28TurbinavsLuftetari101--------
Saturday December 05AdavsTurbina100--1-----
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja101--------
Saturday December 19TurbinavsKamza100--------
Saturday February 06LushnjavsTurbina100--------
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj101--------
Saturday March 06SkraparivsTurbina101--------
Saturday March 27SopotivsTurbina101--------
Games total1528--4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Turbina98141-4-----
Career Total98141-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10TurbinaMbrojtes