HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Bojan MINIC

Personal data

Picture of Bojan MINIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Bojan MINIC
Birthday (Age):24. Janar 1989 (35)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Wednesday September 02Bilisht SportvsGramshi100-
Saturday September 12SkraparivsBilisht Sport100-
Saturday September 19LuftetarivsBilisht Sport100-
Saturday September 26Bilisht SportvsSopoti100-
Saturday October 03AdavsBilisht Sport100-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis101-
Saturday October 24BeselidhjavsBilisht Sport100-
Saturday November 21Bilisht SportvsTurbina101-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport010-
Saturday December 05Bilisht SportvsMemaliaj100-
Saturday December 12ElbasanivsBilisht Sport101-
Saturday December 19Bilisht SportvsBurreli101-
Games total11204-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Bilisht Sport66-3-
Career Total66-3-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10Bilisht SportPLAYERS