HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Ligoraq TIKO

Personal data

Picture of Ligoraq TIKO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ligoraq TIKO
Birthday (Age):12. Gusht 1979 (44)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Saturday September 19LuftetarivsBilisht Sport101-
Saturday September 26Bilisht SportvsSopoti101-
Saturday October 03AdavsBilisht Sport100-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010-
Saturday October 24BeselidhjavsBilisht Sport100-
Saturday October 31Bilisht SportvsLushnja100-
Saturday November 07KamzavsBilisht Sport100-
Saturday November 21Bilisht SportvsTurbina101-
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport101-
Saturday December 19Bilisht SportvsBurreli100-
Saturday February 06GramshivsBilisht Sport100-
Saturday February 20Bilisht SportvsLuftetari100-
Saturday February 27SopotivsBilisht Sport100-
Saturday March 06Bilisht SportvsAda100-
Saturday March 20BylisvsBilisht Sport100-
Sunday March 28Bilisht SportvsBeselidhja100-
Games total15204-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Bilisht Sport277202-
Career Total277202-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10Bilisht SportPLAYERS