HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Fatjon TAFAJ

Personal data

Picture of Fatjon TAFAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fatjon TAFAJ
Birthday (Age):19. Mars 1982 (42)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 14PogradecivsKamza100---1----
Saturday September 26ElbasanivsKamza010--------
Saturday October 03KamzavsMemaliaj010-1------
Saturday November 07KamzavsBilisht Sport100--------
Saturday November 28KamzavsSopoti100--------
Saturday December 12KamzavsLuftetari100--1-----
Saturday February 06KamzavsBeselidhja100--------
Sunday February 14KamzavsPogradeci100--------
Saturday February 20LushnjavsKamza100--1-----
Saturday February 20KamzavsElbasani100--------
Saturday March 06MemaliajvsKamza100--------
Saturday March 20KamzavsPartizani100--1-----
Saturday March 27GramshivsKamza100--------
Games total1120-131----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kamza------------
Kategoria 1 2013-14Dinamo------------
Kategoria 1 2012-13Partizani------1-----
Kategoria Superiore 2011-12Kamza1111---14-----
EUROPA League 2010-11Laci------------
Kategoria 1 2010-11Kamza22----------
Kategoria 1 2009-10Kamza871-1141----
Career Total21201-1291----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KamzaMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11LaciMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10KamzaMbrojtes


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KamzaTranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiZv/Tranjer