HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Andrelis PASHAJ

Personal data

Picture of Andrelis PASHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Andrelis PASHAJ
Birthday (Age):11. Mars 1987 (37)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PartizanivsBilisht Sport1001-------
Wednesday September 02BylisvsPartizani100--1-----
Saturday September 12PartizanivsSopoti100--------
Saturday September 19AdavsPartizani100--------
Saturday September 26PartizanivsBeselidhja100--------
Saturday October 03LuftetarivsPartizani100--------
Saturday October 17PartizanivsKamza010--------
Monday October 26PogradecivsPartizani101--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday November 07ElbasanivsPartizani1001-------
Saturday November 21PartizanivsLushnja100--------
Saturday November 28MemaliajvsPartizani100--------
Saturday December 05PartizanivsGramshi100--------
Saturday December 12BurrelivsPartizani100--------
Saturday December 19SkraparivsPartizani1001-------
Saturday February 13SopotivsPartizani010--------
Games total13313-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Dinamo------------
Kategoria 1 2013-14Luftetari------------
Kategoria 1 2012-13Partizani------------
Kategoria 1 2011-12Kukësi22----------
Kategoria 1 2009-10Partizani752-3-1-----
Career Total972-3-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15DinamoMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13PartizaniMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12KukësiMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniMbrojtes