HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 01 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Elvis ZYLYFTARI

Personal data

Picture of Elvis ZYLYFTARI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elvis ZYLYFTARI
Birthday (Age):29. Qershor 1984 (38)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29BurrelivsSopoti100--------
Saturday September 12PartizanivsSopoti100--------
Saturday September 19SopotivsSkrapari100--------
Saturday September 26Bilisht SportvsSopoti100--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Wednesday October 07SopotivsElbasani100--------
Sunday October 18SopotivsLuftetari100--------
Saturday October 24TurbinavsSopoti101--------
Saturday October 31SopotivsBeselidhja100--------
Saturday November 21SopotivsPogradeci100--------
Saturday November 28KamzavsSopoti100--------
Saturday December 05SopotivsLushnja100--------
Saturday December 12GramshivsSopoti100--------
Saturday December 19SopotivsMemaliaj101--------
Saturday February 06GramshivsBilisht Sport100--------
Saturday February 20Bilisht SportvsLuftetari101--------
Saturday February 27SopotivsBilisht Sport100--------
Saturday March 06Bilisht SportvsAda101--------
Saturday March 20BylisvsBilisht Sport100--1-----
Sunday March 28Bilisht SportvsBeselidhja100--------
Games total19204--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2010-11Bilisht Sport22--2-2-----
Kategoria 1 2009-10Bilisht Sport44-2--1-----
Kategoria 1 2009-10Sopoti99-1--------
Career Total1515-32-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11Bilisht SportMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10Bilisht SportPLAYERS
Kategoria 1 2009-102009-10SopotiMesfushor