HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Edlir TETOVA

Personal data

Picture of Edlir TETOVA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Edlir TETOVA
Birthday (Age):14. Prill 1983 (39)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Saturday August 29KamzavsAda100-
Wednesday September 02BeselidhjavsKamza100-
Monday September 14PogradecivsKamza100-
Saturday September 19KamzavsLushnja101-
Saturday September 26ElbasanivsKamza101-
Saturday October 03KamzavsMemaliaj100-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 17PartizanivsKamza010-
Saturday October 24KamzavsGramshi100-
Saturday October 31BurrelivsKamza101-
Saturday November 07KamzavsBilisht Sport100-
Saturday November 21SkraparivsKamza100-
Saturday November 28KamzavsSopoti100-
Saturday December 05BylisvsKamza100-
Saturday December 12KamzavsLuftetari101-
Saturday December 19TurbinavsKamza100-
Saturday January 30AdavsKamza101-
Saturday February 06KamzavsBeselidhja101-
Sunday February 14KamzavsPogradeci101-
Saturday February 20LushnjavsKamza100-
Saturday February 20KamzavsElbasani100-
Saturday March 06MemaliajvsKamza100-
Saturday March 20KamzavsPartizani100-
Saturday March 27GramshivsKamza100-
Games total22207-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Kamza1111-4-
Career Total1111-4-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10KamzaPLAYERS