HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Jurgen VATNIKAJ

Personal data

Picture of Jurgen VATNIKAJ
Name:Jurgen VATNIKAJ
Jersey Number:88
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 30/08/2015BylisvsTerbuni010--1-----
Saturday, 12/09/2015TerbunivsSkenderbeu101--------
Saturday, 19/09/2015TeutavsTerbuni100--------
Saturday, 26/09/2015TerbunivsPartizani010--------
Saturday, 17/10/2015TerbunivsVllaznia100--------
Wednesday, 18/11/2015TerbunivsBylis1002-------
Wednesday, 02/12/2015PartizanivsTerbuni100--------
Sunday, 06/12/2015TerbunivsFlamurtari100--------
Games total6212-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Partizani------------
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni54112-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Partizani------------
Kategoria Superiore 2014-15Partizani2-2---------
Kupa e Shqiperise 2014-15Partizani------------
Career Total74312-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15PartizaniSulmues