HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Darko DJUKIC

Personal data

Picture of Darko DJUKIC
Nationality:Slovenia, Republic of Slovenia, Republic of
Name:Darko DJUKIC
Birthday (Age):13. Gusht 1980 (43)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 30FlamurtarivsDinamo010--------
Sunday September 13SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday September 19FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday September 26GramozivsFlamurtari100--------
Sunday October 04FlamurtarivsVllaznia010--------
Sunday October 18BesavsFlamurtari100--------
Sunday October 25FlamurtarivsShkumbini010--1-----
Saturday October 31ApoloniavsFlamurtari100--------
Sunday November 08FlamurtarivsLaci100--------
Saturday November 21KastriotivsFlamurtari010--------
Saturday December 05DinamovsFlamurtari010--------
Saturday December 12FlamurtarivsSkenderbeu100--1-----
Wednesday December 16TeutavsFlamurtari010--------
Saturday December 19FlamurtarivsGramozi0101-1-----
Games total7701-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari734-1-3-----
Career Total734-1-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariSulmues