HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Eni IMAMI

Personal data

Picture of Eni IMAMI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Eni IMAMI
Birthday (Age):19. Dhjetor 1992 (31)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21DinamovsTeuta010--------
Sunday April 25ShkumbinivsDinamo010--------
Friday April 30DinamovsLaci010--------
Friday May 14TiranavsDinamo010--------
Games total040--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2020-21Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2019-20Kukësi------------
Kategoria Superiore 2018-19Kukësi------------
Kategoria Superiore 2017-18Kukësi1-1---------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi541---1-----
Kategoria Superiore 2015-16Kukësi2111--------
Kategoria 1 2014-15Dinamo------------
Kategoria Superiore 2013-14Teuta------------
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo8531--2-----
CHAMPIONS League 2010-11Dinamo------------
U-19 InternationalsShqiperia U-1911----1-----
U-21 InternationalsShqiperia U-2111----11----
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo2-2---------
Career Total201282--51----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2020-212020-21VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2019-202019-20KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16KukësiMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoSulmues
CHAMPIONS League 2010-112010-11DinamoMbrojtes
U-19 Internationals2010Shqiperia U-19Mbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoMbrojtes