HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Erjon RIZVANOLLI

Personal data

Picture of Erjon RIZVANOLLI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erjon RIZVANOLLI
Birthday (Age):14. Gusht 1981 (42)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23BesavsVllaznia010--------
Sunday August 30VllazniavsApolonia010--------
Sunday September 13KastriotivsVllaznia010--------
Saturday September 26TeutavsVllaznia010--------
Sunday October 04FlamurtarivsVllaznia010--------
Sunday October 18VllazniavsShkumbini010--------
Games total060--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2010-11Beselidhja22----------
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia2-2---------
Kategoria 1 2009-10Partizani32115-------
Career Total74315-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11BeselidhjaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniSulmues