HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 28 Mars 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 24 - E shtunë, 27. Prill 2013 - 17:00 h

KukësiFlamurtari
61

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 27 Prill 2013
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Gezim KOKA, Ergin DODA, Edvin HOXHA
 
Spektatore: 4.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 9' : Igli ALLMUCA ( 1 )
  Gol
  • 22' : Igli ALLMUCA ( 1 )
  • 50' : Yll HOXHA ( 1 )
  • 53' : Gerhard PROGNI ( 1 )
  • 63' : Yll HOXHA ( 1 )
  • 75' : Lazar POPOVIC ( 1 )
  • 78' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 28' : Julian BRAHJA ( 1 )
  • 50' : Yll HOXHA ( 1 )
  • 83' : Gentian MANUKA ( 1 )
  • 17' : Nijas LENA ( 1 )
  • 36' : Davor BRATIC ( 1 )
  • 55' : Rafael SOSA ( 1 )
  • 8' : Franc VELIU ( 1 )
  • 90' : Petar VUKCEVIC ( 1 )