HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 21 - E diel, 07. Prill 2013 - 15:00 h

LaciBylis
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 07 Prill 2013
Match Time :15:00 h
Match number :1
 
Match referee(s):Ditmar JUBICA, Dritan SALAJ, Gjovalin BORI, Andi KOCI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 45' : Albion BLLOKU ( 1 )
  • 53' : Erjon VUCAJ ( 1 )
  • 76' : Erjon VUCAJ ( 1 )
  • 44' : Endri BAKIU ( 1 )
Karton i verdhe
    • 89' : Hektor IDRIZI ( 1 )