HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shtator 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
 • Page:
 • 1

TOPIC: used football tickets

used football tickets11 years 2 months ago#147

 • kijevo
 • kijevo's Avatar
 • OFFLINE
 • Fresh Boarder
 • Posts: 1
 • Karma: 0
Hi
I am Robert from Poland. I collect used football tickets (my blog: collectingfootballtickets.blogspot.com/)
I am searching used football tickets from Albania ( championships, eurocups, national teams)
Can you help me? I can offer you if you need others sport souvenirs or ultras materials (magazines, stickers.
Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa
The administrator has disabled public write access.
 • Page:
 • 1
Time to create page: 0.051 seconds