HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Team statistics - Flamurtari
General
Matches played: 36
Win: 2
Draw: 10
Lost: 24
Highest home win:
Flamurtari - Luftetari

6-1
Highest home lost:
Flamurtari - Kukësi

0-3
Highest away win:
Luftetari - Flamurtari

0-1
Highest away lost:
Bylis - Flamurtari

5-0
Goals
Goals for: 32
Goals for per match: 0.89
Goals against: 71
Goals against per match: 1.97
No goals against: 2
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 66
Goals per match: 3.67
Goals for26
Goals for per match: 1.44
Goals against40
Goals against per match: 2.22
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 37
Goals per match: 2.06
Goals for6
Goals for per match: 0.33
Goals against31
Goals against per match: 1.72
Goals per matchday