HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Janar 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Team statistics - Kamza
General
Matches played: 16
Win: 6
Draw: 5
Lost: 5
Highest home win:
Kamza - Vllaznia

1-0
Highest home lost:
Kamza - Flamurtari

0-3
Highest away win:
Luftetari - Kamza

1-2
Highest away lost:
Kukësi - Kamza

1-0
Goals
Goals for: 15
Goals for per match: 0.94
Goals against: 16
Goals against per match: 1
No goals against: 5
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 8
Total goals (for and against): 17
Goals per match: 2.13
Goals for8
Goals for per match: 1
Goals against9
Goals against per match: 1.13
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 8
Total goals (for and against): 14
Goals per match: 1.75
Goals for7
Goals for per match: 0.88
Goals against7
Goals against per match: 0.88
Goals per matchday