HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Team statistics - Teuta
General
Matches played: 2
Win: 2
Draw: 0
Lost: 0
Highest home win:
Teuta - Luftetari

2-1
Highest home lost:

Highest away win:
Vllaznia - Teuta

0-1
Highest away lost:

Goals
Goals for: 3
Goals for per match: 1.5
Goals against: 1
Goals against per match: 0.5
No goals against: 1
Home games statistics
Home games percentage: 0.17
Matches total: 6
Matches played: 1
Total goals (for and against): 3
Goals per match: 3
Goals for2
Goals for per match: 2
Goals against1
Goals against per match: 1
Away games statistics
Away games percentage: 0.17
Matches total: 6
Matches played: 1
Total goals (for and against): 1
Goals per match: 1
Goals for1
Goals for per match: 1
Goals against0
Goals against per match: 0
Goals per matchday