HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 30 Mars 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Team statistics - Laci
General
Matches played: 26
Win: 6
Draw: 7
Lost: 13
Highest home win:
Laci - Korabi

1-0
Highest home lost:
Laci - Partizani

0-2
Highest away win:
Korabi - Laci

0-1
Highest away lost:
Teuta - Laci

3-0
Goals
Goals for: 11
Goals for per match: 0.42
Goals against: 23
Goals against per match: 0.88
No goals against: 9
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 13
Total goals (for and against): 16
Goals per match: 1.23
Goals for7
Goals for per match: 0.54
Goals against9
Goals against per match: 0.69
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 13
Total goals (for and against): 18
Goals per match: 1.38
Goals for4
Goals for per match: 0.31
Goals against14
Goals against per match: 1.08
Goals per matchday