HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Match Schedule for TiranaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201922:00 hTirana - Luftetari3-0thumbs_up.png
227.08.201922:00 hTirana - Teuta0-0draw.png
331.08.201922:00 hVllaznia - Tirana0-2thumbs_up.png
414.09.201919:00 hTirana - Skenderbeu3-1thumbs_up.png
521.09.201919:00 hKukësi - Tirana2-1thumbs_down.png
629.09.201919:00 hTirana - Partizani1-2thumbs_down.png
705.10.201917:00 hFlamurtari - Tirana2-2draw.png
819.10.201920:00 hTirana - Laci2-1thumbs_up.png
923.10.201916:00 hBylis - Tirana3-1thumbs_down.png
1027.10.201916:00 hLuftetari - Tirana0-3thumbs_up.png
1102.11.201920:00 hTeuta - Tirana1-1draw.png
1208.11.201921:00 hTirana - Vllaznia0-0draw.png
1323.11.201919:30 hSkenderbeu - Tirana2-1thumbs_down.png
1407.12.201919:30 hTirana - Kukësi1-3thumbs_down.png
1513.12.201922:00 hPartizani - Tirana1-2thumbs_up.png
1618.12.201919:00 hTirana - Flamurtari2-0thumbs_up.png
1722.12.201916:00 hLaci - Tirana1-2thumbs_up.png
1822.01.202020:00 hTirana - Bylis2-1thumbs_up.png
1926.01.202019:00 hTirana - Luftetari5-1thumbs_up.png
2002.02.202020:00 hTirana - Teuta2-1thumbs_up.png
2107.02.202021:00 hVllaznia - Tirana0-1thumbs_up.png
2215.02.202021:00 hTirana - Skenderbeu1-1draw.png
2321.02.202021:00 hKukësi - Tirana1-2thumbs_up.png
2428.02.202022:00 hTirana - Partizani5-1thumbs_up.png
2504.03.202020:00 hFlamurtari - Tirana0-2thumbs_up.png
2608.03.202020:00 hTirana - Laci1-0thumbs_up.png
2703.06.202020:00 hBylis - Tirana1-3thumbs_up.png
2807.06.202020:00 hLuftetari - Tirana0-5thumbs_up.png
2915.06.202023:00 hTeuta - Tirana1-0thumbs_down.png
3019.06.202020:00 hTirana - Vllaznia3-0thumbs_up.png
3128.06.202023:00 hSkenderbeu - Tirana1-2thumbs_up.png
3206.07.202023:45 hTirana - Kukësi1-2thumbs_down.png
3310.07.202023:45 hPartizani - Tirana1-1draw.png
3418.07.202020:00 hTirana - Flamurtari2-0thumbs_up.png
3524.07.202020:45 hLaci - Tirana2-0thumbs_down.png
3629.07.202023:45 hTirana - Bylis1-1draw.png