HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 28 Mars 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (39)1616--------
 Erjon LLAPANJIErjon LLAPANJI  Republika e Shqiperise10. Maj 1985 (31)-----1----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -1----
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ademir SOUZAAdemir SOUZA  AbsenceBrazil, Federative Republic of20. Shtator 1985 (31)------------
 Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise- (-)1414----1-----
 Bajram JASHANICABajram JASHANICA  - (-)1313--1-1-----
 Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (31)131122--3-----
 Hektor IDRIZIHektor IDRIZI  Republika e Shqiperise15. Prill 1989 (27)22----------
 Kristi VANGJELIKristi VANGJELI  Republika e Shqiperise05. Shtator 1985 (31)1414-1--------
 Marko RADASMarko RADAS  Croatia, Republic of- (-)99----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 116-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Masato FUKUIMasato FUKUI  - (-)734---1-----
 Argjend MUSTAFAArgjend MUSTAFA  Republika e Kosoves30. Gusht 1992 (24)5411------1-
 Enis GavazajEnis Gavazaj  Republika e Shqiperise21. Mars 1995 (22)6332--------
 Bakary NIMAGABakary NIMAGA  - (-)9723--1-----
 Leonit ABAZILeonit ABAZI  - (-)------------
 Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (32)3211--------
 Cornel PREDESCUCornel PREDESCU  - (-)3121--------
 Argjend MALAJArgjend MALAJ  - (-)211---------