HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
E diel, 10 Nentor 2019 17:00 h
 
Laci vs Kukësi
 

Match details
Match Date :E diel, 10 Nentor 2019
Match Time :17:00 h
Match number :3
 

Head-to-head

Laci Stats Kukësi
3 Current rank 2
36 Matches 36
19/7/10 W/D/L (Total) 19/9/8
13/2/3 W/D/L (Home)12/4/2
6/5/7 W/D/L (Away)7/5/6
64Points66
60 : 33 Goals59 : 31
27 Difference28
Laci - Luftetari 4:0 Highest won homeKukësi - Teuta 4:0
Laci - Partizani 1:3 Highest loss homeKukësi - Vllaznia 1:2
Skenderbeu - Laci 1:4 Highest won awayFlamurtari - Kukësi 0:3
Kukësi - Laci 3:1 Highest loss awayLaci - Kukësi 2:0


History of matches
Kategoria Superiore 2019-20
3E diel, 01. Shtator 201916:00Kukësi-Laci1-1
12E diel, 10. Nentor 201914:00Laci-Kukësi1-0
21E shtunë, 08. Shkurt 202014:00Kukësi-Laci3-1
30E shtunë, 20. Qershor 202017:00Laci-Kukësi2-0
Kupa e Shqiperise 2014-15
5E premte, 29. Maj 201520:00Kukësi-Laci1-2
Kategoria Superiore 2015-16
7E shtunë, 17. Tetor 201514:00Kukësi-Laci1-0
16E shtunë, 12. Dhjetor 201514:00Laci-Kukësi1-1
25E mërkurë, 09. Mars 201614:00Kukësi-Laci1-0
34E diel, 08. Maj 201616:00Laci-Kukësi1-1
Kupa e Shqiperise 2015-16
10E diel, 22. Maj 201619:00Laci-Kukësi4-6
Kategoria Superiore 2016-17
4E shtunë, 24. Shtator 201614:00Laci-Kukësi0-0
13E mërkurë, 30. Nentor 201614:00Kukësi-Laci2-0
22E hënë, 20. Shkurt 201714:00Laci-Kukësi0-0
31E shtunë, 29. Prill 201716:00Kukësi-Laci2-1
Kategoria Superiore 2017-18
3E diel, 24. Shtator 201714:00Kukësi-Laci3-0
12E shtunë, 25. Nentor 201714:00Laci-Kukësi0-1
21E shtunë, 24. Shkurt 201814:00Kukësi-Laci1-0
30E diel, 22. Prill 201816:00Laci-Kukësi0-0
Kategoria Superiore 2018-19
1E diel, 19. Gusht 201816:45Kukësi-Laci1-1
10E diel, 28. Tetor 201814:00Laci-Kukësi0-1
Kategoria Superiore 2013-14
10E diel, 03. Nentor 201314:00Laci-Kukësi1-2
21E diel, 02. Mars 201414:00Kukësi-Laci1-0
30E shtunë, 26. Prill 201416:00Kukësi-Laci1-1
Kategoria Superiore 2012-13
5E diel, 30. Shtator 201214:00Laci-Kukësi1-1
18E diel, 10. Mars 201314:00Kukësi-Laci2-1
Kategoria Superiore 2014-15
3E mërkurë, 10. Shtator 201416:00Laci-Kukësi0-0
12E diel, 09. Nentor 201413:00Kukësi-Laci1-0
21E diel, 08. Shkurt 201514:00Laci-Kukësi2-1
30E hënë, 13. Prill 201515:00Kukësi-Laci0-0