HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 18 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E diel, 13 Maj 2018 19:00 h
 
Kamza vs Flamurtari
 

Match details
Match Date :E diel, 13 Maj 2018
Match Time :19:00 h
Match number :5
 

Head-to-head

Kamza Stats Flamurtari
7 Current rank 6
36 Matches 36
12/10/14 W/D/L (Total) 11/13/12
6/5/7 W/D/L (Home)6/7/5
6/5/7 W/D/L (Away)5/6/7
46Points46
37 : 41 Goals37 : 37
-4 Difference0
Kamza - Laci 3:1 Highest won homeFlamurtari - Lushnja 3:1
Kamza - Flamurtari 0:3 Highest loss homeFlamurtari - Skenderbeu 0:3
Teuta - Kamza 0:1 Highest won awayKamza - Flamurtari 0:3
Laci - Kamza 2:0 Highest loss awayVllaznia - Flamurtari 3:0


History of matches
Kategoria Superiore 2018-19
8E diel, 07. Tetor 201813:45Kamza-Flamurtari2-2
Kategoria Superiore 2017-18
7E diel, 22. Tetor 201717:00Flamurtari-Kamza1-0
16E premte, 22. Dhjetor 201713:00Kamza-Flamurtari0-3
25E mërkurë, 14. Mars 201817:00Flamurtari-Kamza2-2
34E diel, 13. Maj 201817:00Kamza-Flamurtari1-0
Kategoria Superiore 2011-12
1E diel, 11. Shtator 201116:00Flamurtari-Kamza2-1
Kupa e Shqiperise 2011-12
5E mërkurë, 19. Tetor 201113:00Kamza-Flamurtari1-0
Kategoria Superiore 2011-12
14E shtunë, 11. Shkurt 201214:00Kamza-Flamurtari0-1