HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Dhjetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E shtunë, 14 Prill 2018 18:00 h
 
Kukësi vs Partizani
 

Match details
Match Date :E shtunë, 14 Prill 2018
Match Time :18:00 h
Match number :1
 

Head-to-head

Kukësi Stats Partizani
2 Current rank 5
36 Matches 36
18/9/9 W/D/L (Total) 15/8/13
8/5/5 W/D/L (Home)8/4/6
10/4/4 W/D/L (Away)7/4/7
63Points53
61 : 41 Goals41 : 36
20 Difference5
Kukësi - Partizani 4:0 Highest won homePartizani - Lushnja 6:0
Kukësi - Lushnja 1:3 Highest loss homePartizani - Laci 0:2
Luftetari - Kukësi 0:3 Highest won awayLushnja - Partizani 0:3
Vllaznia - Kukësi 2:1 Highest loss awayLuftetari - Partizani 5:0


History of matches
Kategoria Superiore 2018-19
8E hënë, 08. Tetor 201817:45Kukësi-Partizani0-1
Kategoria Superiore 2015-16
4E shtunë, 19. Shtator 201519:00Partizani-Kukësi2-0
13E shtunë, 28. Nentor 201513:00Kukësi-Partizani0-1
22E hënë, 22. Shkurt 201618:00Partizani-Kukësi1-0
31E hënë, 25. Prill 201616:00Kukësi-Partizani0-1
Kategoria Superiore 2016-17
5E shtunë, 01. Tetor 201614:00Kukësi-Partizani1-0
14E martë, 06. Dhjetor 201617:00Partizani-Kukësi0-0
23E diel, 26. Shkurt 201714:00Kukësi-Partizani0-0
32E premte, 05. Maj 201719:00Partizani-Kukësi1-1
Kategoria Superiore 2017-18
2E hënë, 18. Shtator 201719:00Partizani-Kukësi0-0
11E hënë, 20. Nentor 201714:00Kukësi-Partizani1-2
20E hënë, 19. Shkurt 201818:00Partizani-Kukësi1-3
29E shtunë, 14. Prill 201816:00Kukësi-Partizani4-0
Kategoria Superiore 2013-14
6E mërkurë, 02. Tetor 201314:00Kukësi-Partizani0-1
17E shtunë, 01. Shkurt 201417:00Partizani-Kukësi0-0
29E diel, 20. Prill 201417:00Partizani-Kukësi1-0
Kategoria Superiore 2014-15
4E diel, 14. Shtator 201413:00Kukësi-Partizani0-1
13E diel, 23. Nentor 201417:00Partizani-Kukësi2-0
22E shtunë, 14. Shkurt 201514:00Kukësi-Partizani3-0
31E shtunë, 18. Prill 201517:00Partizani-Kukësi1-1