HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 18 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E diel, 04 Mars 2018 19:00 h
 
Teuta vs Partizani
 

Match details
Match Date :E diel, 04 Mars 2018
Match Time :19:00 h
Match number :3
 

Head-to-head

Teuta Stats Partizani
8 Current rank 5
36 Matches 36
12/10/14 W/D/L (Total) 15/8/13
6/6/6 W/D/L (Home)8/4/6
6/4/8 W/D/L (Away)7/4/7
46Points53
54 : 57 Goals41 : 36
-3 Difference5
Teuta - Lushnja 6:2 Highest won homePartizani - Lushnja 6:0
Teuta - Skenderbeu 1:4 Highest loss homePartizani - Laci 0:2
Skenderbeu - Teuta 1:3 Highest won awayLushnja - Partizani 0:3
Vllaznia - Teuta 2:0 Highest loss awayLuftetari - Partizani 5:0


History of matches
Kategoria Superiore 2018-19
7E mërkurë, 03. Tetor 201816:45Partizani-Teuta3-0
Kategoria Superiore 2015-16
9E diel, 01. Nentor 201517:00Teuta-Partizani0-1
18E mërkurë, 23. Dhjetor 201517:00Partizani-Teuta0-1
27E diel, 20. Mars 201617:02Teuta-Partizani0-2
36E mërkurë, 18. Maj 201617:00Partizani-Teuta1-2
Kategoria Superiore 2016-17
3E diel, 18. Shtator 201616:00Teuta-Partizani0-2
12E shtunë, 26. Nentor 201617:00Partizani-Teuta1-0
21E premte, 10. Shkurt 201718:00Teuta-Partizani0-0
30E diel, 23. Prill 201719:00Partizani-Teuta5-1
Kategoria Superiore 2017-18
5E enjte, 12. Tetor 201717:00Teuta-Partizani1-2
14E diel, 10. Dhjetor 201716:00Partizani-Teuta2-1
23E diel, 04. Mars 201817:00Teuta-Partizani1-1
32E shtunë, 05. Maj 201819:00Partizani-Teuta1-3
Kategoria Superiore 2013-14
11E shtunë, 09. Nentor 201314:00Partizani-Teuta3-0
22E shtunë, 08. Mars 201414:00Teuta-Partizani1-1
28E diel, 13. Prill 201417:00Teuta-Partizani3-1
Kategoria Superiore 2014-15
5E premte, 19. Shtator 201419:00Partizani-Teuta2-0
14E diel, 30. Nentor 201417:00Teuta-Partizani0-1
23E diel, 22. Shkurt 201514:00Partizani-Teuta2-1
32E shtunë, 25. Prill 201517:00Teuta-Partizani0-1