HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E mërkurë, 28 Shkurt 2018 16:00 h
 
Kamza vs Teuta
 

Match details
Match Date :E mërkurë, 28 Shkurt 2018
Match Time :16:00 h
Match number :4
 

Head-to-head

Kamza Stats Teuta
7 Current rank 8
36 Matches 36
12/10/14 W/D/L (Total) 12/10/14
6/5/7 W/D/L (Home)6/6/6
6/5/7 W/D/L (Away)6/4/8
46Points46
37 : 41 Goals54 : 57
-4 Difference-3
Kamza - Laci 3:1 Highest won homeTeuta - Lushnja 6:2
Kamza - Flamurtari 0:3 Highest loss homeTeuta - Skenderbeu 1:4
Lushnja - Kamza 2:3 Highest won awaySkenderbeu - Teuta 1:3
Laci - Kamza 2:0 Highest loss awayVllaznia - Teuta 2:0


History of matches
Kategoria Superiore 2018-19
3E diel, 02. Shtator 201819:45Teuta-Kamza1-0
12E mërkurë, 07. Nentor 201814:00Kamza-Teuta1-3
Kupa e Shqiperise 2015-16
3E mërkurë, 21. Tetor 201514:30Kamza-Teuta0-1
4E mërkurë, 04. Nentor 201514:00Teuta-Kamza3-0
Kategoria Superiore 2017-18
4E diel, 01. Tetor 201714:00Kamza-Teuta1-1
Kupa e Shqiperise 2017-18
4E mërkurë, 29. Nentor 201714:00Kamza-Teuta1-1
Kategoria Superiore 2017-18
13E shtunë, 02. Dhjetor 201714:00Teuta-Kamza0-1
Kupa e Shqiperise 2017-18
5E mërkurë, 13. Dhjetor 201713:00Teuta-Kamza4-0
Kategoria Superiore 2017-18
22E mërkurë, 28. Shkurt 201814:00Kamza-Teuta1-2
31E diel, 29. Prill 201816:00Teuta-Kamza3-3
Kupa e Shqiperise 2011-12
7E mërkurë, 23. Nentor 201113:00Teuta-Kamza1-1
Kategoria Superiore 2011-12
11E diel, 04. Dhjetor 201113:35Kamza-Teuta1-2
24E diel, 29. Prill 201213:00Teuta-Kamza0-0