HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 18 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E shtunë, 10 Shkurt 2018 16:00 h
 
Kukësi vs Kamza
 

Match details
Match Date :E shtunë, 10 Shkurt 2018
Match Time :16:00 h
Match number :2
 

Head-to-head

Kukësi Stats Kamza
2 Current rank 7
36 Matches 36
18/9/9 W/D/L (Total) 12/10/14
8/5/5 W/D/L (Home)6/5/7
10/4/4 W/D/L (Away)6/5/7
63Points46
61 : 41 Goals37 : 41
20 Difference-4
Kukësi - Partizani 4:0 Highest won homeKamza - Laci 3:1
Kukësi - Lushnja 1:3 Highest loss homeKamza - Flamurtari 0:3
Luftetari - Kukësi 0:3 Highest won awayTeuta - Kamza 0:1
Vllaznia - Kukësi 2:1 Highest loss awayLaci - Kamza 2:0


History of matches
Kategoria Superiore 2018-19
5E diel, 23. Shtator 201818:45Kukësi-Kamza1-0
14E diel, 25. Nentor 201814:00Kamza-Kukësi0-2
Kategoria Superiore 2017-18
1E shtunë, 09. Shtator 201716:00Kukësi-Kamza1-0
10E enjte, 16. Nentor 201714:00Kamza-Kukësi2-2
19E shtunë, 10. Shkurt 201814:00Kukësi-Kamza0-1
28E diel, 08. Prill 201814:00Kamza-Kukësi0-1