HOT NEWS
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
Batha:Jemi me te mire se Skenderbeu » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori Batha u ...
Dikure hidheshin gure tani celulare » Ndodhe edhe kjo.Gjate supersfides midis Partizanit...
Protestojne Fanatics para fillimit te ndeshjes » Tifozat e organizuar te Tiranes ashtu siç kishin p...
E premte, 27 Maj 2016
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2010-11
Match Schedule for TeutaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
320.10.201015:30 hMamurras - Teuta2-3thumbs_up.png
303.11.201015:30 hTeuta - Mamurras1-1draw.png
425.11.201014:00 hSkenderbeu - Teuta0-0draw.png
408.12.201014:00 hTeuta - Skenderbeu0-2thumbs_down.png