HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 14 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2017-18
Rezultatet - Turi i Dyte - Vajtje (18.10.2017)

E mërkurë, 29.11.2017 - 4. Java
 16:00 hErzeniKukësi1 - 4 
 16:00 hBeselidhjaSkenderbeu0 - 1 
 16:00 hKamzaTeuta1 - 1 
 16:00 hBylisLuftetari2 - 1 
 16:00 hLushnjaLaci1 - 3 
 16:00 hTurbinaFlamurtari1 - 6 
 20:00 hTiranaVllaznia2 - 0 
E enjte, 30.11.2017 - 4. Java
 16:00 hPogradeciPartizani0 - 1