HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Tetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
Match Schedule for BeslidhjaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.09.201618:00 hBesa - Beslidhja0-1thumbs_up.png
202.10.201616:00 hBeslidhja - Terbuni0-0draw.png
326.09.201516:00 hErzeni - Beslidhja2-3thumbs_up.png
415.10.201616:00 hBeslidhja - Mamurras2-0thumbs_up.png
522.10.201616:00 hKastrioti - Beslidhja0-1thumbs_up.png
629.10.201616:00 hIliria - Beslidhja0-0draw.png
706.11.201616:00 hBeslidhja - Kamza1-3thumbs_down.png
813.11.201616:00 hBurreli - Beslidhja1-1draw.png
919.11.201616:00 hBeslidhja - Shenkolli2-0thumbs_up.png
1025.11.201616:00 hBeslidhja - Besa2-0thumbs_up.png
1102.12.201616:00 hTerbuni - Beslidhja0-2thumbs_up.png
1210.12.201615:00 hBeslidhja - Erzeni2-0thumbs_up.png
1317.12.201616:00 hMamurras - Beslidhja1-2thumbs_up.png
1405.02.201716:00 hBeslidhja - Kastrioti1-1draw.png
1511.02.201716:00 hBeslidhja - Iliria1-1draw.png
1619.02.201716:00 hKamza - Beslidhja0-0draw.png
1727.02.201716:00 hBeslidhja - Burreli2-1thumbs_up.png
1804.03.201716:00 hShenkolli - Beslidhja1-3thumbs_up.png